produkt

Kategoritë

për

kompani

E vendosur në Jinhua, Zhejiang, pranë Yiwu Tregut, 2 orë udhëtim nga Shanghai dhe Ningbo, Jinhua HIGHVIZ PUN. & Exp. CO., LTD luan një rol të madh në sigurinë globale industriale dhe zona personale të sigurisë. Me vjet eksperiencë dhe inovacionit e materiale reflektuese, uniformat dukshmëri të lartë mbrojtëse dhe pajisjeve të sigurisë industriale, cilësia jonë është konfirmuar nga shumë të rreptë ndërkombëtare standarde të tilla si ISO9001, EN20471, ANSI / ISEA107, EN469, EN533, NFPA-1971, OKE Tex-100 , DOT-C2.

Lexo më shumë
Shiko te gjitha
të fundit

Lajme

  • Highviz Ekipi Sales marrë pjesë në ekspozitën ussian e sigurisë së punës në All-rus qendrën e ekspozitave
    19-10- 29
    Highviz Ekipi Sales pjesë në ussian ...