производ

категории

во врска со

компанијата

Се наоѓа во Jinhua, Жеџијанг, во близина на Yiwu пазар, 2 часа патување од Шангај и Ningbo, Jinhua HIGHVIZ IMP. & Exp. CO., LTD игра голема улога во глобалниот индустриски безбедност и лични област безбедност. Со години искуство и иновации на рефлексивни материјали, заштитни униформи висока видливост и индустриски капацитети безбедност, нашиот квалитет е потврдена од страна на многу строги меѓународни стандарди, како што се ISO9001, EN20471, ANSI / ISEA107, EN469, EN533, NFPA-1971, Oke текс-100 , точка-C2.

Прочитај повеќе
Види се
најновите

Вести

  • Highviz Продај Тим учествуваа во ussian изложба на безбедноста при работа на серуски изложбен центар
    19-10- 29
    Highviz Продај Тим учествуваа во ussian ...